Güzel bir Cinsel ilişki Nasıl Gerçekleşmeli ?

Keyif alabileceğiniz bir cinsel ilişkiyi en üst seviyede yaşamak ve mutluluğu en derinden hissetmek için yapmanız gerekenin en iyisini biliyorsunuz. Bir bayanın sizleri mutlu etmek için verdiği çabanın karşılığında sizlerde onlara sevgi ve saygı içinde yaklaşmalı, beraberlik öncesi bir birinize güven vermelisiniz. Cinselliği ön planda tutan bir bayan ile erkeğin beraberlik yaşaması için isteklerinin gelmesi ve beraberliği daha içten yaşama arzusu ile hayata geçirmeleri daha mutlu olabilecekleri anlamına gelir.

Bir erkeğin kadının isteği olmadan beraber olmak istemesi durumunda aralarında yaşanan sevginin kopukluğu nedeniyle ilişkiden keyif alınamaz. Bu yüzden partneriniz ile cinsellik öncesi bir birinize güven ve yakınlık konusunda sağlam bir temel attıktan sonra cinselliği kendiliğinden gelişen bir mutluluk tarzı olarak yaşamak daha çok keyif verecektir. Güzel bir bayanın isteklerine yanıt vererek arzularınıza bir yenisini eklemek ve sürükleyen bir beraberliğin doruklarına ulaşmışken yapmanız gereken tek şey bayanlara karşı kibar ve sevgi içinde yaklaşmanız olacaktır. Heyecan verici bir birlikteliği yaşarken bayan partneriniz ile aynı fikir içinde bulunmak, bir birinize karşı dürüst ve samimi olmak ilerleyen zamanlarda sizin daha mutlu olmanızı sağlayacaktır.

Adet döneminde ilişki yaşamak sorun olur mu ?

Öncelikle en sık bayanların aklına takılan sorulardan birisi olan adet döneminde cinsellik ne kadar doğrudur ? soruları kulaktan kulağa yayılmaktadır. Şunu bilmenizi isteriz’ki bayanlar adet döneminde sıkıntılı bir süreç içine girer ve cinsellik düşünecek fırsat bulamazlar. Kafalarında yerleşen stres ve sıkıntıların yanı sıra bir erkeğin bayandan adetli döneminde beraber olmak istemesi onlara itici duygular hissettirmektedir. Bu gibi durumlarda bazı kadınların daha çok cinsellik açlığı çektiği, kimisinin ise bu duygulardan tamamen uzakta olduğu gözlenmiştir.

Peki cinsel ilişkiyi girmenin adet döneminde bir zararı olur mu ? sorusuna cevabımız ise uzmanların incelemelerine göre sorun teşkil etmemektedir. Beraberlik yaşanabilir, bayanların daha çok mutlu olmaları bir nevi hastalığından dolayı gerçekleşebilir. Beraberlik zamanınca dikkat edilmesi gereken fazla zorlanmamak ve ters bir hareketten kaçınmaktır. Her zaman keyif alacağınız bir beraberlik için önce bayanların sizlere karşı yaklaşımı daha etkili ve heyecan verici duyguları yaşamanıza neden olacaktır.

Bir önceki yazımız olan En kaliteli Mersin Eskort kızları ile buluşabilirsiniz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Medya'da Paylaş